niedziela, 24 lutego 2013

kanapka # 47

1.   chałka
2.   serek typu Philadelphia
3.   borówka amerykańskie
4.   świeża mięta 
5.   masło
6.   pieprz czerwony


Kanapkę # 47 robię myśląc o cioci Mirce z Texasu! Ma się trochę nie najlepiej, wiec posyłam jej taki mały prezent. Jestem pewna Mirka, że będzie Ci smakować:) Wirtualna kanapka niespodzianka, ciocia nic nie wie...

To jest jedna z tych kanapek na której zrobienie potrzebujemy pół minuty. Wiem że wszyscy takie lubią, zwłaszcza w poniedziałek, kiedy trudno się wstaje po weekndzie;)
Dobrze byłoby tylko skoczyć po świeżą chałkę... Przy tej kanapce prawie nic nie trzeba robić! 
Miksuję serek z borówkami i miętą a czerwony pieprz rozcieram  w moździerzu. 

Jeśli rzeczywiście chałka jest z soboty, dobrze ją lekko podpiec na patelni grillowej, jeśli jednak jest świeża - to trochę szkoda. 
Kromki smaruję masłem i serkiem z borówkami, które zdążyły już puścić kolor. Najmniejszymi listkami mięty i kilkoma borówkami dekoruję kanapę # 47. Na koniec pierz czerwony (dla mnie o smaku różany i najlepszy) oraz dosłownie odrobiiiina soli - koniec!

Ciociu detykuję Ci My Way by Frank Sinatra i ściskam, ściskam mocno:)

http://www.youtube.com/watch?v=xgLTCb4WDDs 

smacznego

*

5 komentarzy:

 1. trochę pozytywnych kolorów na dobre rozpoczęcie dnia, i do tego jak smakujących :)

  OdpowiedzUsuń
 2. The Byku! Tutaj wielbicielka - czy wchodziłoby w grę zamówienie kanapki na potrzeby pewnego magazynu? Nie mogę znaleźć żadnego kontaktu do Ciebie, więc zostawiam swój ślad o tu: https://www.facebook.com/agata.michalak.737 Powodzenia w dalszym wymyślaniu!

  OdpowiedzUsuń
 3. kolejne wymyslanie w sobote:)))
  dziekuje!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń